Dunavox Balance-42 pudeli mahutavusega integreeritav mudel. Meie kulutõhus, täielikult integreeritav veinikülmik on ideaalne lahendus veinisõpradele, kes hindavad kvaliteeti ja taskukohasust. Tänu moodsale push-2-open uksele, lihtsale paigaldusele ja töökindlale toimivusele pakub see kõik, mida vajate oma veinikollektsiooni stiilseks hoiustamiseks.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Ainult sisseehitatav |
| Pudelite mahutavus | 42 |
| Kogumaht (liitrites) | 100 |
| Avamistiil | Vajutusega avamine |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-20°C // 5-20°C |
| Kasutusjuhend | Sobilik šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Esikülje ja tagumise ventilatsiooni sokli olemasolu on vajalik |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 126 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,7A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 930x650x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 885x590x555 |
| Netokaal | 47 |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 40dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 3 klaaskihti, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |