Ühe temperatuuritsooniga, 32 pudelit mahutav integreeritav mudel, millel on elegantne välimus ja roostevabast terasest uksekäepide. DUNAVOX Flow-32 sobib ideaalselt kaasaegsetesse köökidesse. Pudeleid hoiavad tugevad puidust riiulid ning neid ümbritsevad valge, merevaigukollane ja sinine sisemine LED-valgustus. Palun pange tähele, et see mudel on mõeldud integreeritavaks kasutamiseks tööpinna alla.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must, Roostevaba teras, RAL |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Tööpinnaalune või eraldiseisev |
| Pudelite mahutavus | 32 |
| Kogumaht (liitrites) | 83 |
| Avamistiil | Käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Üksik |
| Jahutusvahemik | 5-18°C |
| Kasutusjuhend | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Kütteseade | Ei |
| Paigaldusnõuded | Esisokli ventilatsioon |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 100 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,5A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 845x415x625 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 820x380x563 |
| Netokaal | 31 |
| Jalad | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Riiul | Liugpuidust riiulid |
| Müratase | 39dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2-kihiline klaas + Low-E, ümberpööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |