Kahes tsoonis, 38 pudelit mahutav integreeritav mudel. Selle elegantne välimus ja käepidemevaba push2open-tehnoloogiaga lahendus sobib suurepäraselt igasse moodsa disainiga kööki. Toonitud klaasust avaneb nurgast vajutades, võimaldades ligipääsu tugevatel pöögipuidust riiulitel olevatele pudelitele, mida ümbritseb valge, merevaigukollane ja sinine sisemine LED-valgustus. Ülemine tsoon peab olema alumisest jahedam, soovituslik temperatuuride vahe on 4 °C. Pange tähele, et see mudel sobib nii eraldiseisvaks kui ka integreeritavaks kasutamiseks.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must, Roostevaba teras, RAL |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Tööpinnaalune või eraldiseisev |
| Pudelite mahutavus | 38 |
| Kogumaht (liitrites) | 100 |
| Avamistiil | Käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-20°C // 5-20°C |
| Kasutusjuhend | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Esisokli ventilatsioon |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 141 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 1,2A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 880x560x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 820x495x575 |
| Netokaal | 45 |
| Jalad | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Riiul | Liugpuidust riiulid |
| Müratase | 40dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 3-kihiline klaas, ümberpööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |