Kahes tsoonis, 39 pudelit mahutav tööpinnaalune mudel. See on ümberkujundatud versioon ühest populaarseimast tööpinnaalusest mudelist, millel on elegantne välimus ja roostevabast terasest uksekäepide. DUNAVOX Flow-39 sobib suurepäraselt kaasaegsetesse köögikeskkondadesse. Pudelite hoidmiseks on tugevad puidust riiulid ning interjööris valge, merevaigukollane ja sinine LED-valgustus. Ülemine tsoon peab olema alumisest külmem. Palun pange tähele, et see mudel on mõeldud sisseehitatava tööpinnaaluse seadmena.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must, Roostevaba teras, RAL |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Tööpinnaalune või eraldiseisev |
| Pudelite mahutavus | 39 |
| Kogumaht (liitrites) | 121 |
| Avamistiil | Käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-10°C // 10-18°C |
| Kasutusjuhend | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Esisokli ventilatsioon |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 103 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 870x655x665 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 820x595x565 |
| Netokaal | 51 |
| Jalad | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 38dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverterkompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 klaaskihti + Low-E, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |