Kahes tsoonis, 39 pudelit mahutav integreeritav mudel. Tegemist on ühe populaarseima integreeritava mudeli ümberkujundatud versiooniga, millel on elegantne välimus. DUNAVOX Flow-39 sobib ideaalselt kaasaegsetesse köökidesse. Pudelid toetuvad tugevatele puidust riiulitele ja neid ümbritseb valge, merevaigukollane ja sinine sisemine LED-valgustus. Ülemine tsoon peab olema alumisest külmem. Palun pange tähele, et see mudel on mõeldud paigaldamiseks köögikappide alla sisseehitatuna.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Esipaneel |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Tööpinnaalune |
| Pudelite mahutavus | 35 |
| Kogumaht (liitrites) | 113 |
| Avamistiil | Vajutusega avamine |
| Hingede tüüp | Reversible soft closing Hettich hinge |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-10°C // 10-18°C |
| Kasutusjuhend | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Esisokli ventilatsioon |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 105 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 870x655x655 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 820x595x550 |
| Netokaal | 50 |
| Jalad | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 40dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverter-kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2-kihiline klaas, ümberpööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosadele ja tööle + 2 aastat kompressorile |