Kaherezüümiline, 39 pudelile mõeldud integreeritav mudel. Tegemist on ühe populaarseima integreeritava mudeli ümberkujundatud versiooniga, mis paistab silma elegantse välisviimistluse poolest. DUNAVOX Flow-39 sobib ideaalselt kaasaegsetesse köökidesse. Pudelid toetuvad tugevatele puidust riiulitele ning neid ümbritseb valge, merevaigukollane ja sinine sisemine LED-valgustus. Ülemine tsoon peab olema külmem kui alumine tsoon. Palun pange tähele, et see mudel on mõeldud sisseehitatava integreeritava seadmena.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Tööpinnaalune |
| Pudelite mahutavus | 39 |
| Kogumaht (liitrites) | 119 |
| Avamistiil | Vajutusega avamine |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-20°C // 5-20°C |
| Kasutusjuhend | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Esisokli ventilatsioon |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 127 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 885x660x655 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 820x595x575 |
| Netokaal | 47 |
| Jalad | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 38dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverter-kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 3-kihiline klaas, ümberpööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosadele ja tööle + 2 aastat kompressorile |