Kahe tsooniga, 41 pudelit mahutav sissepaigaldatav mudel. Tegemist on ümberkujundatud versiooniga ühest populaarseimast köögikapi-alusest mudelist, millel on elegantne välimus. DUNAVOX Flow-41 sobib suurepäraselt kaasaegsetesse köögikeskkondadesse. Pudelid asetatakse tugevtatud puidust riiulitele ning neid ümbritseb valge, merevaigukollase ja sinise tooniga sisemine LED-valgustus. Ülemine tsoon peab olema alumisest jahedam. Palun arvestage, et see mudel on ette nähtud ainult köögikapi alla ehitamiseks.
Jätame endale õiguse muuta tootespetsifikatsioone sellest eelnevalt teavitamata. Palume märkida, et tegelike toodete ja meie veebilehel olevate piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Tööpinnaalune |
| Pudelite mahutavus | 41 |
| Kogumaht (liitrites) | 146 |
| Avamistiil | Varjatud käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | TFT puuteekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-10°C // 10-18°C |
| Kasutusjuhend | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Esisokli ventilatsioon |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 107 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 940x660x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 880x595x570 |
| Netokaal | 52 |
| Jalad | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 39dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverter-kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 klaaskihti, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Jah |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |