Kahes tsoonis, 41 pudeliga integreeritav mudel. Tegemist on ümberkujundatud versiooniga ühest populaarseimast tööpinna alla paigaldatavast mudelist, millel on elegantne välimus. DUNAVOX Flow-41 sobib suurepäraselt kaasaegsesse kööki. Pudeleid hoiavad tugevad puidust riiulid ning neid ümbritseb valge, merevaigu ja sinine sisemine LED-valgustus. Ülemine tsoon peab olema alumisest tsoonist külmem. Pane tähele, et see mudel on mõeldud eritellimusel tööpinna alla integreerimiseks.
Jätame endale õiguse muuta toote spetsifikatsioone ilma eelneva etteteatamiseta. Palume arvestada, et tegelike toodete ning meie veebilehel esitatud piltide või kirjelduste vahel võib esineda väiksemaid erinevusi.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Tööpinnaalune |
| Pudelite mahutavus | 41 |
| Kogumaht (liitrites) | 125 |
| Avamistiil | Vajutusega avamine |
| Hingede tüüp | Vaikseltsulgenev Hettichi hing |
| Ekraaniliik | TFT puuteekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-10°C // 10-18°C |
| Kasutusjuhend | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Esisokli ventilatsioon |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 107 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 940x660x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 880x595x578 |
| Netokaal | 52 |
| Jalad | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 39dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverterkompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2-kihiline klaas, ümberpööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Jah |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |