Kahe tsooniga integreeritav mudel, mis mahutab 45 pudelit. Elegantse välimuse ja käepidemeta push2open-tehnoloogiaga disain sobib suurepäraselt igasse modernsesse kööki. Toonitud klaasuks avaneb ukse nurkadele vajutades, võimaldades ligipääsu pudelitele, mis on esile toodud tugevate pöögipuust riiulitel ning ümbritsetud valge, merevaigukollase ja sinise sise-LED-valgustusega. Ülemine tsoon peab olema alumisest jahedam, soovitatava temperatuurierinevusega 4°C. Pange tähele, et see mudel sobib nii vabaltseisvaks kui ka sisseehitatavaks kasutuseks.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must, Roostevaba teras, Esipaneel |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Tööpinnaalune |
| Pudelite mahutavus | 45 |
| Kogumaht (liitrites) | 125 |
| Avamistiil | Vajutusega avamine |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-20°C // 5-20°C |
| Kasutusjuhend | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Esisokli ventilatsioon |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 115 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 1,2A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 940x660x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 880x595x580 |
| Netokaal | 52 |
| Jalad | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 36dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 3-kihiline klaas, ümberpööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |