Kahes tsoonis, 46 pudelit mahutav allakinnitusega mudel, millel on elegantne välimus ja LCD-ekraan. DUNAVOX Flow-46D on ideaalne kaasaegsetesse köökidesse. Pudelid toetuvad teleskoopsiinidel ja neid ümbritseb valge, merevaigukollane ja sinine sisemine LED-valgustus. Ülemine tsoon peab olema külmem kui alumine tsoon. Palun pange tähele, et see mudel on mõeldud sisseehitatava allakinnitusega jaoturina.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | RAL, Must, Roostevaba teras |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Tööpinnaalune või eraldiseisev |
| Pudelite mahutavus | 46 |
| Kogumaht (liitrites) | 145 |
| Avamistiil | Käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | LCD puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-12°C // 12-20°C |
| Kasutusjuhend | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Esisokli ventilatsioon |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 141 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,5A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 874x660x625 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 820x595x590 |
| Netokaal | 45 |
| Jalad | Reguleeritav vahemikus 10–70 mm* kõrgus varieerub mudelite lõikes |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 39dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 3-kihiline klaas, ümberpööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |