Kaksiktsooniga, 108 pudeliga eraldiseisev mudel eksklusiivsest sarjast. Elegantse välimusega DUNAVOX Grande-108 sobib suurepäraselt kaasaegsetesse köökidesse, baaridesse ja hotellidesse. Pudelid paiknevad tugevate pöögipuust riiulite peal ning neid ümbritseb valge, merevaigukollane ja sinine sisemine LED-valgustus. Ülemine tsoon peab olema alumisest jahedam, soovitatav temperatuuride vahe on 8°C. Palun pane tähele, et see mudel sobib nii eraldiseisvaks kui ka integreeritud paigaldamiseks.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must, Roostevaba teras, RAL |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Vabaltseisev või integreeritav |
| Pudelite mahutavus | 101 |
| Kogumaht (liitrites) | 324 |
| Avamistiil | Käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-12°C // 12-20°C |
| Kasutusjuhend | Võib olla sisseehitatav, ärge katke esipaneeli resti |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Esiresti ventilatsioon |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 155 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 1,3A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 1720x660x640 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 1670x595x580 |
| Netokaal | 79 |
| Jalad | - |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 39dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverterkompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 3 klaaskihti, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgusti (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |