Ühe tsooniga, 16 pudeli mudel. Väikseim vabaltseisev mudel sissepandud uksekäepidemega. Pudelid toetuvad tugevatele puidust riiulitele. See jahuti võimaldab ka avatud pudelite hoiustamist. Seda seadet ei ole võimalik integreerida ega paigaldada tööpinna alla.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Ainult vabaltseisev |
| Pudelite mahutavus | 15 |
| Kogumaht (liitrites) | 46 |
| Avamistiil | Varjatud käepide |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Üksik |
| Jahutusvahemik | 5-20°C |
| Kasutusjuhend | Sobib avatud pudelite hoidmiseks |
| Kütteseade | Ei |
| Paigaldusnõuded | Jätke seadme ümber ja kohale vähemalt 5–10 cm vaba ruumi |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 97 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,55A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 575x550x500 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 530x430x480 (incl. hinge) |
| Netokaal | 18 |
| Jalad | - |
| Riiul | Puidust riiulid |
| Müratase | 42dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Otsene jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2-kihiline klaas |
| Sisekujutus | Valge LED-valgus |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |