Ühe tsooniga, 20 pudelile mõeldud mudel. Külmikul on integreeritud uksekäepide ning pudeleid hoitakse tugevatel puidust riiulitel. See külmik võimaldab avatud veinipudelite hoiustamist. Seadet ei ole võimalik paigaldada sisseehitatult ega tööpinna alla.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Ainult vabaltseisev |
| Pudelite mahutavus | 20 |
| Kogumaht (liitrites) | 62 |
| Avamistiil | Varjatud käepide |
| Hingede tüüp | Non-reversible (Pivot) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Üksik |
| Jahutusvahemik | 5-20°C |
| Kasutusjuhend | Sobib avatud pudelite hoidmiseks |
| Kütteseade | Ei |
| Paigaldusnõuded | Jätke seadme ümber ja kohale vähemalt 5–10 cm vaba ruumi |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 99 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,55A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 710x555x505 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 660x430x480 (incl. hinge) |
| Netokaal | 22 |
| Jalad | - |
| Riiul | Puidust riiulid |
| Müratase | 38dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Otsene jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 kihiline klaas |
| Sisekujutus | Valge LED-valgus |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |