Ühe tsooniga, 28 pudeli mudel. Külmikul on süvistatud uksekäepide. Pudeleid hoiustatakse tugevate puidust riiulite peal. See külmik võimaldab ka avatud veinipudelite hoiustamist. Seadet ei saa paigaldada sisseehitatuna ega tööpinna alla.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Ainult vabaltseisev |
| Pudelite mahutavus | 28 |
| Kogumaht (liitrites) | 88 |
| Avamistiil | Varjatud käepide |
| Hingede tüüp | Non-reversible (Pivot) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Üksik |
| Jahutusvahemik | 5-20°C |
| Kasutusjuhend | Temperatuuride erinevus ei tohi ületada 6°C |
| Kütteseade | Ei |
| Paigaldusnõuded | Jätke seadme ümber ja kohale vähemalt 5–10 cm vaba ruumi |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 139 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,55A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 895x570x505 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 845x430x480 (incl. hinge) |
| Netokaal | 26 |
| Jalad | - |
| Riiul | Puidust riiulid |
| Müratase | 38dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Otsene jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 kihiline klaas |
| Sisekujutus | Valge LED-valgus |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |