Kahe tsooniga, 29 pudelile mõeldud mudel. Külmikul on süvistatud uksekäepide ning pudelid toetuvad tugevatele puidust riiulitele. See külmik võimaldab hoiustada ka avatud pudeleid. Ülemine tsoon peab olema alumisest külmem, tsoonide vaheline temperatuurierinevus ei tohi ületada 6 °C. See seade ei sobi integreerimiseks ega tööpinna alla paigaldamiseks.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Ainult vabaltseisev |
| Pudelite mahutavus | 29 |
| Kogumaht (liitrites) | 80 |
| Avamistiil | Varjatud käepide |
| Hingede tüüp | Non-reversible (Pivot) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-20°C // 5-20°C |
| Kasutusjuhend | Temperatuuride vahe ei tohi ületada 6°C |
| Kütteseade | Ei |
| Paigaldusnõuded | Jätke seadme ümber ja kohale vähemalt 5–10 cm vaba ruumi |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 105 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,55A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 905x555x545 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 860x480x490 (incl. hinge) |
| Netokaal | 28 |
| Jalad | - |
| Riiul | Puidust riiulid |
| Müratase | 38dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 kihiline klaas |
| Sisekujutus | Valge LED-valgus |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |