Ühe tsooniga, 48 pudelile mõeldud mudel. Külmikul on süvistatud uksekäepide ning pudelid toetuvad tugevatele puidust riiulitele. See külmik võimaldab hoiustada ka avatud veine. Seadet ei sobi ehitada köögimööbli sisse ega kasutada tööpinna all. Mudelil on mehaaniline termostaat, mis muudab selle väga töökindlaks.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Ainult vabaltseisev |
| Pudelite mahutavus | 48 |
| Kogumaht (liitrites) | 128 |
| Avamistiil | Varjatud käepide |
| Hingede tüüp | Reversible (Pivot) |
| Ekraaniliik | LED-ekraan puudub |
| Jahutustsoon | Üksik |
| Jahutusvahemik | 4-18°C |
| Kasutusjuhend | Temperatuuri saab reguleerida käsitsi termostaadiga |
| Kütteseade | Ei |
| Paigaldusnõuded | Jätke seadme ümber ja kohale vähemalt 5–10 cm vaba ruumi |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 144 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,55A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 855x590x580 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 845x540x570 (incl. hinge) |
| Netokaal | 36 |
| Jalad | - |
| Riiul | Puidust riiulid |
| Müratase | 41dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Otsene jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 kihiline klaas |
| Sisekujutus | Valge LED-valgus |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |