Kahes tsoonis 54-pudeline mudel. Külmikul on süvistatud uksekäepide ning pudelid toetuvad tugevatele puidust riiulitele. See külmik võimaldab hoida ka avatud pudelid. Ülemine tsoon peab olema alumisest külmem ning tsoonide temperatuuride vahe ei tohi ületada 6°C. See seade ei sobi sisseehitamiseks ega paigutamiseks tööpinna alla.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Vabaltseisev või integreeritav |
| Pudelite mahutavus | 50 |
| Kogumaht (liitrites) | 142 |
| Avamistiil | Varjatud käepide |
| Hingede tüüp | Non-reversible (Pivot) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-22°C // 5-22°C |
| Kasutusjuhend | Õhkuge peale ja ümber seadme. Sisseehitatav paigaldus on võimalik |
| Kütteseade | Ei |
| Paigaldusnõuded | Integreeritud koos hoolduskanaliga |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 146 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,5A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 1345x555x545 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 1295x480x500 (incl. hinge) |
| Netokaal | 48 |
| Jalad | - |
| Riiul | Puidust riiulid |
| Müratase | 41dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 kihiline klaas |
| Sisekujutus | Valge LED-valgus |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |