Dunavox Horizon - 32 pudeli mahutavusega integreeritav mudel. Tõsta oma veinielamus uuele tasemele meie eksklusiivse, täielikult integreeritud push-2-open LED-ekraaniga veinijahutiga. Tipptehnoloogia ja stiilselt kaasaegse disaini kombinatsioon muudab selle veinijahuti ideaalseks luksuslikkuse ja mugavuse näiteks igale veinisõbrale.
Integreeritud disain: Valmistatud sulanduma ideaalselt sinu köögi või baari sisekujundusega, sobitudes laitmatult igasse ruumi. Minimalistlik ja stiilne disain lisab su kodule esteetilist väärtust. Integreeritud ventilatsioonisüsteem: Lihtne paigaldada ilma soklivõrega, mis võimaldab integreeritud jahutid paigaldada töötasapinna alla, hoides köögi sirge joone.
Optimaalne veinisäilitamine: Hoia oma veinid täiuslikul temperatuuril tänu kahe tsooni jahutustehnoloogiale. Meie veinijahuti tagab iga pudeli hoiustamise ideaalsetes tingimustes, säilitades sinu kollektsiooni maitse ja kvaliteedi.
Energiasäästlik: Keskkonnasõbraliku tehnoloogiaga välja töötatud veinijahuti pakub suurepärast jõudlust väikese energiatarbimisega, aidates vähendada sinu ökoloogilist jalajälge ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must, Roostevaba teras, Esipaneel |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Täielikult integreeritud või tööpinnaalune |
| Pudelite mahutavus | 32 |
| Kogumaht (liitrites) | 80 |
| Avamistiil | Vajutusega avamine |
| Hingede tüüp | Vaikseltsulgenev Hettichi hing |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-20°C // 5-20°C |
| Kasutusjuhend | Mõlemas tsoonis saab seadistada sama temperatuuri |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Integreeritud ventilatsioonisüsteem |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 133 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 1,2A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 810x660x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 715x590x559 |
| Netokaal | 45 |
| Jalad | - |
| Riiul | Liugpuidust riiulid |
| Müratase | 39dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 3 klaaskihti, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |