Dunavox Horizon – 70 pudeli mahutavusega integreeritav mudel. Tõsta oma veinikogemust meie eksklusiivse täielikult integreeritava push-2-open LCD-ekraaniga veinikülmikuga. Tipptehnoloogia ja stiilse, modernse disaini ühendamine teeb sellest veinikülmikust igale veinisõbrale luksuse ja mugavuse kehastuse.
Integreeritud disain: loodud sulanduma täiuslikult sinu köögi või baari sisekujundusse, sobitudes hõlpsalt igasse ruumi. Selle elegantne, minimalistlik disain tõstab su kodu esteetilist väärtust.
Integreeritud ventilatsioonisüsteem: lihtne paigaldada ilma sokliõhutuseta; võimaldab integreeritavaid külmikuid paigaldada töötasapinna alla, säilitades köögi sirged jooned.
Veini optimaalne säilitamine: Hoia oma veinid ideaalsel temperatuuril kahe tsooniga jahutustehnoloogia abil. Meie veinikülmik tagab igale pudelile parimad hoiutingimused, säilitades su kollektsiooni maitse ja kvaliteedi.
WiFi ühenduvus: Jälgi ja juhi oma veinikülmikut kõikjalt WiFi valikuvõimalusega. Reguleeri temperatuuri, saa teavitusi ja pea oma kollektsioonil silma peal spetsiaalse rakenduse kaudu nutitelefonis või tahvelarvutis.
Energiasäästlik: Meie veinikülmik kasutab keskkonnasõbralikku tehnoloogiat, pakkudes kõrget jõudlust madala energiakuluga, vähendades sinu ökoloogilist jalajälge kvaliteedis järeleandmisi tegemata.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must, Roostevaba teras, RAL |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Täielikult integreeritud |
| Pudelite mahutavus | 70 |
| Kogumaht (liitrites) | 186 |
| Avamistiil | Vajutusega avamine |
| Hingede tüüp | Vaikseltsulgenev Hettichi hing |
| Ekraaniliik | LCD puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-10°C // 10-18°C |
| Kasutusjuhend | Sobilik šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Integreeritud ventilatsioonisüsteem |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 112 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,75A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 1275x650x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 1235x590x571 |
| Netokaal | 52 |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 36dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverterkompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 klaaskihti + Low-E, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Jah |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |