Dunavox Joy-26 pudeli mahutavusega integreeritav mudel käepidemega avamiseks. Meie kulutõhus täisintegratsiooniga veinikülmik on ideaalne lahendus veinisõpradele, kes otsivad kvaliteeti ja taskukohasust. Tänu kaasaegsele disainile, lihtsale paigaldusele ja usaldusväärsele jõudlusele pakub see kõike, mida vajad oma veinikollektsiooni stiilseks hoiustamiseks.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Ainult sisseehitatav |
| Pudelite mahutavus | 26 |
| Kogumaht (liitrites) | 69 |
| Avamistiil | Käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 10-20°C // 5-12°C |
| Kasutusjuhend | Sobilik šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Esikülje ja tagumise ventilatsiooni sokli olemasolu on vajalik |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 130 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,5A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 645x650x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 590x590x565 |
| Netokaal | 37 |
| Jalad | - |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 37dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 3 klaaskihti, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |