Dunavox Noble - 72 pudeliga integreeritav mudel. Naudi veinikülmikut, mis mitte ainult ei hoiusta sinu kollektsiooni, vaid täiustab seda. Meie eksklusiivne täielikult integreeritud push-2-open TFT-ekraaniga veinikülmik on enam kui lihtsalt seade – see on elegantsi avaldus ja pühendumus täiusliku veinielamuse saavutamisele. Olenemata sellest, kas oled kogenud veinisõber või alles alustad oma kollektsiooni, on see veinikülmik loodud sinu vajadusi täitma stiili ja täpsusega.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Täielikult integreeritud |
| Pudelite mahutavus | 72 |
| Kogumaht (liitrites) | 291 |
| Avamistiil | Vajutusega avamine |
| Hingede tüüp | Vaikseltsulgenev Hettichi hing |
| Ekraaniliik | TFT puuteekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-10°C // 10-18°C |
| Kasutusjuhend | Sobib šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Integreeritud ventilatsioonisüsteem |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 168 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,75A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 1835x650x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 1784x590x565 |
| Netokaal | 98 |
| Riiul | Sildivaatega riiulid |
| Müratase | 40dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverter-kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 klaaskihti + Low-E, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Jah |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |