Dunavox Noble – 109 pudeliga integreeritav mudel. Naudi veinikülmikut, mis mitte ainult ei hoia sinu kogu, vaid täiustab seda. Meie eksklusiivne, täielikult integreeritav push-2-open TFT ekraaniga veinikülmik on rohkem kui lihtsalt kodumasin; see on rafineerituse märk ja pühendumus ideaalsele veiniklaasile. Olenemata sellest, kas oled kogenud veinisõber või alles alustad oma kollektsiooniga, on see veinikülmik loodud kõiki su vajadusi stiilselt ja täpselt rahuldama.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must, Esipaneel |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Täielikult integreeritud |
| Pudelite mahutavus | 109 |
| Kogumaht (liitrites) | 291 |
| Avamistiil | Vajutusega avamine |
| Hingede tüüp | Vaikseltsulgenev Hettichi hing |
| Ekraaniliik | TFT puuteekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-10°C // 10-18°C |
| Kasutusjuhend | Sobilik šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Integreeritud ventilatsioonisüsteem |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 168 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,75A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 1835x650x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 1784x590x565 |
| Netokaal | 98 |
| Jalad | - |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 40dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverter-kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 klaaskihti + Low-E, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Jah |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |