Dunavox Noble - 56 pudeli jaoks mõeldud integreeritav mudel. Naudi veinikülmikut, mis mitte ainult ei hoia sinu kollektsiooni, vaid ka täiustab seda. Meie eksklusiivne täielikult integreeritav push-2-open TFT ekraaniga veinikülmik on enamat kui lihtsalt seade – see on rafineerituse märk ja pühendumine täiuslikule klaasile veinile. Olenemata sellest, kas oled kogenud veinisõber või alles lood oma kollektsiooni, on see veinikülmik loodud kõiki sinu vajadusi stiilselt ja täpselt rahuldama.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Täielikult integreeritud |
| Pudelite mahutavus | 56 |
| Kogumaht (liitrites) | 146 |
| Avamistiil | Vajutusega avamine |
| Hingede tüüp | Vaikseltsulgenev Hettichi hing |
| Ekraaniliik | TFT puuteekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-10°C // 10-18°C |
| Kasutusjuhend | Sobilik šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Integreeritud ventilatsioonisüsteem |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 106 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 1100x650x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 1055x590x557 |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 36dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverterkompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 klaaskihti + Low-E, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Jah |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |