Dunavox Noble - 70 pudeli jaoks mõeldud integreeritav mudel. Naudi veinikülmikut, mis mitte ainult ei hoia sinu kollektsiooni, vaid täiustab seda. Meie eksklusiivne täielikult integreeritav push-2-open TFT ekraaniga veinikülmik on enamat kui lihtsalt seade – see on rafineerituse märk ja pühendumus täiuslikule klaasile veinile. Olenemata sellest, kas oled kogenud veinigurmaan või alles alustad oma kollektsiooniga, on see veinikülmik loodud sinu kõigi vajaduste rahuldamiseks stiili ja täpsusega.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Täielikult integreeritud |
| Pudelite mahutavus | 70 |
| Kogumaht (liitrites) | 186 |
| Avamistiil | Vajutusega avamine |
| Hingede tüüp | Vaikseltsulgenev Hettichi hing |
| Ekraaniliik | TFT puuteekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-10°C // 10-18°C |
| Kasutusjuhend | Sobib šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Integreeritud ventilatsioonisüsteem |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 112 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,75A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 1275x650x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 1235x590x571 |
| Netokaal | 71 |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 36dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverterkompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 klaaskihti + Low-E, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Jah |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |