Dunavox Prime – 19-pudelise mahutavusega integreeritud mudel käepidemega ukse avamiseks. Naudi veinikülmikut, mis mitte ainult ei hoia sinu kollektsiooni, vaid täiustab seda. Meie eksklusiivne, täielikult integreeritud TFT ekraaniga veinikülmik on enamat kui lihtsalt seade; see on rafineerituse sümbol ning lubadus täiusliku veiniklaasi nimel. Olgu sa kogenud veinisõber või alles alustad oma kollektsiooni, see veinikülmik on loodud vastama kõigile sinu vajadustele stiili ja täpsusega.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Täielikult integreeritud või tööpinnaalune |
| Pudelite mahutavus | 19 |
| Kogumaht (liitrites) | 50 |
| Avamistiil | Käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | TFT puuteekraan |
| Jahutustsoon | Üksik |
| Jahutusvahemik | 5-18°C |
| Kasutusjuhend | Sobilik šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Ei |
| Paigaldusnõuded | Integreeritud ventilatsioonisüsteem |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 100 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,5A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 500x660x650 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 455x590x550 |
| Netokaal | 34 |
| Jalad | - |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 37dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 klaaskihti + Low-E, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Jah |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |