Dunavox Horizon-32 pudelit mahutav integreeritav mudel. Tõsta oma veinikogemise tase meie eksklusiivse, täielikult integreeritud LED-ekraaniga veinikülmikuga. Tipptehnoloogia ja stiilse, modernse disaini ühendusena on see veinikülmik tõeline luksuse ja mugavuse kehastus igale veinisõbrale.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Täielikult integreeritud või tööpinnaalune |
| Pudelite mahutavus | 32 |
| Kogumaht (liitrites) | 80 |
| Avamistiil | Käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | TFT puuteekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-10°C // 10-18°C |
| Kasutusjuhend | Sobilik šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Integreeritud ventilatsioonisüsteem |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 103 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 765x650x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 715x590x550 |
| Netokaal | 48 |
| Riiul | Teleskoop-puidust riiulid |
| Müratase | 36dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverterkompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 klaaskihti + Low-E, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Jah |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |