DUNAVOX Prime-Door handle-TFT – 70 pudeli mahutavusega integreeritav mudel ukse käepidemega. Luba endale veinikülmik, mis mitte ainult ei hoia sinu kollektsiooni, vaid tõstab selle uuele tasemele. Meie eksklusiivne täisintegreeritav TFT ekraaniga veinikülmik on enamat kui kodumasin – see on elegantsi sümbol ja pühendumus täiuslikule veiniklaasile. Olgu oled kogenud veiniasjatundja või alles alustad kogumist, see veinikülmik on loodud täitma kõiki sinu vajadusi stiili ja täpsusega.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Täielikult integreeritud |
| Pudelite mahutavus | 70 |
| Kogumaht (liitrites) | 186 |
| Avamistiil | Käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | TFT puuteekraan |
| Jahutustsoon | Topelt |
| Jahutusvahemik | 5-10°C // 10-18°C |
| Kasutusjuhend | Sobilik šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Jah |
| Paigaldusnõuded | Integreeritud ventilatsioonisüsteem |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 112 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,75A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 1275x650x660 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 1235x590x562 |
| Netokaal | 71 |
| Jalad | - |
| Riiul | Teleskoopilised puidust riiulid ja esitlusriiul |
| Müratase | 36dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverterkompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 2 klaaskihti + Low-E, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Jah |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |