DUNAVOX Sera-143 jahutab aktiivselt sinu lemmikšampanja või prosecco pudelit ja hoiab selle meeldivalt jaheda ning värskena. Ideaalne 143 šampanjapudeli mugavaks hoiustamiseks. Tegemist on ühetsoonilise, vabaltseisva ning integreeritava mudeliga, millel on elegantne välimus ja roostevabast terasest uksekäepide. Pudelite hoidmiseks kasutatakse patenteeritud esitlusriiuleid, mis on paigutatud muljetavaldavalt helendavasse valgesse, merevaigu ja sinisesse interjööri. Palun pane tähele, et antud mudel sobib nii eraldiseisvaks kui ka sisseehitatavaks kasutamiseks.
Sera-143 sobib mitte ainult suurematele pudelitele nagu šampanja ja prosecco, vaid võimaldab ladustada ka Bordeaux’, Burgundia ja Rhone’i tüüpi pudeleid.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must, Roostevaba teras, RAL |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Vabaltseisev või integreeritav |
| Pudelite mahutavus | 143 |
| Kogumaht (liitrites) | 468 |
| Avamistiil | Käepide, Varjatud käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Üksik |
| Jahutusvahemik | 5-20°C |
| Kasutusjuhend | Sobib šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Ei |
| Paigaldusnõuded | Esiresti ventilatsioon |
| Energiaklass | G |
| Võimsustarve | 162 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz 1,3A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 1970x700x745 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 1835x655x680 |
| Netokaal | 106 |
| Riiul | Sildivaatega riiulid |
| Müratase | 40dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverterkompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 3 klaaskihti, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |