DUNAVOX Sera-40 jahutab aktiivselt teie lemmik šampanja või prosecco pudelit ning hoiab selle jaheda ja värskendavana. Ideaalne 40 šampanjapudeli mugavaks hoiustamiseks. Avastage meie ühe tsooniga integreeritava mudeli elegants, mis on loodud rafineeritud ja modernse esteetikaga. Valige ajatult roostevabast terasest versioon, kvaliteetse roostevabast terasest käepidemega, või pidage silmas täismusta klaasiga varianti, millel on minimalistliku välimuse saavutamiseks peidetud käepide. Pudelite toeks on patenditud eksponeerimisriiulid, mis on paigutatud pilkupüüdvasse valgesse, merevaigukollasesse ja sinisesse interjööri. Palun võtke arvesse, et see mudel on loodud sisseehitatava allkapimudelina. Ei sobi vabalt seisvaks kasutamiseks. Sera-40 sobib suurepäraselt mitte ainult suurtele pudelitele nagu šampanja ja prosecco, vaid ka Bordeaux', Burgundia ja Rhone'i tüüpi pudelite hoiustamiseks.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must, Roostevaba teras, RAL |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Tööpinnaalune |
| Pudelite mahutavus | 40 |
| Kogumaht (liitrites) | 137 |
| Avamistiil | Varjatud käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Üksik |
| Jahutusvahemik | 5-20°C |
| Kasutusjuhend | Sobilik šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Ei |
| Paigaldusnõuded | Esiresti ventilatsioon |
| Energiaklass | E |
| Võimsustarve | 83 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz, 0,85A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 880x660x625 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 813x595x570 |
| Netokaal | 51 |
| Jalad | - |
| Riiul | Sildivaatega riiulid |
| Müratase | 38dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, kompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 3 klaaskihti, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |