DUNAVOX Sera-70 jahutab aktiivselt sinu lemmikšampanja või prosecco pudelit ning hoiab selle mõnusalt jaheda ja värskena. Ideaalne 70 šampanjapudeli mugavaks hoiustamiseks. Ühe tsooniga, eraldiseisev ja integreeritav mudel, millel on elegantne välimus ja roostevabast terasest uksekäepide. Pudelid asetuvad patenditud esitlusriiulitel muljetavaldava heleda valge, merevaigukollase ja sinise interjööriga kapis. Palun pange tähele, et see mudel sobib nii eraldiseisvaks kui ka sisseehitatavaks kasutamiseks.
Sera-70 sobib mitte ainult suurematele pudelitele nagu šampanja ja prosecco, vaid ka Bordeaux’, Burgundia ja Rhone’i tüüpi pudelitele.
Jätame endale õiguse toote spetsifikatsioonide muutmiseks ilma etteteatamiseta. Pange tähele, et tegelike toodete ja meie veebisaidil esitatud piltide või kirjelduste vahel võivad esineda väikesed erinevused.
| Värv | Must, Roostevaba teras, RAL |
|---|---|
| Paigaldustüüp | Vabaltseisev või integreeritav |
| Pudelite mahutavus | 70 |
| Kogumaht (liitrites) | 258 |
| Avamistiil | Varjatud käepide, Käepide |
| Hingede tüüp | Tavaline (pöörd) |
| Ekraaniliik | LED puutetundlik ekraan |
| Jahutustsoon | Üksik |
| Jahutusvahemik | 5-20°C |
| Kasutusjuhend | Sobib šampanjapudelite hoiustamiseks |
| Kütteseade | Ei |
| Paigaldusnõuded | Esiresti ventilatsioon |
| Energiaklass | F |
| Võimsustarve | 111 kWh/a |
| Nimivõimsus | 220-240V, 50Hz 0,85A |
| Mõõtmed koos pakendiga (KxLxS) mm | 1260x660x745 |
| Toote mõõtmed (KxLxS) mm | 1215x595x680 |
| Netokaal | 70 |
| Jalad | - |
| Riiul | Sildivaatega riiulid |
| Müratase | 38dB |
| Väike vibratsioon | Jah |
| Jahutuse tüüp | Ventilaatoriga jahutus, inverterkompressor |
| Klaasuks | UV-kaitsega, 3 klaaskihti, pööratav |
| Sisekujutus | Mitmevärviline LED-valgus (valge, merevaigukollane, sinine) |
| WiFi + nutirakendus | Ei |
| Garantii | 3 aastat varuosad ja töö + 2 aastat kompressorile |